Erdek Otelleri

Marmara ile Ege bölgesinin en sevilen yerlerinden olan Balıkesir iline bağlı şirin tatil beldesi Erdek her sene yerli  ve yabancı turisti ağırlamaktadır. İstanbul’a yaklaşık 2 saatlik uzaklıkta yer alan daha sonra Bandırma, Bursa ve Susurluk’a yakınlığından dolayı birçok tatil severin tercih ettiği bölgelerden birisidir. Erdek Türkiye’nin ilk sayfiye bölgelerinden biridir. Erdek Otelleri birçok bütçeye hitap edebilmekte olup her sene yerli yabancı turistlerin keyifle konakladıkları otellerdir.

Kalabalık şehrin gürültüsünden sıkılmış olanlar için hem yakın mesafede bulunması hem de her bütçeden kişiye hitap edebilen Erdek Otelleri geniş seçenekleri ile sizlere harika bir tatil sunmayı amaçlamaktadır.

Erdek plajları ve  birbirinden güzel sahilleri bulunmaktadır. Balıkesir de bulunmasından dolayı aldığı tertemiz hava ve toprağının zenginliğinden en çok yetiştirilen zeytin ağaçlarından elde edilen zeytin ve zeytinyağı ile meşhurdur.

Ayrıca Erdek halkı tarafından şarap için kullanılacak üzüm de yetiştirilmektedir.

Tertemiz sahillerinde ve ince kumlarında dolaşıp güneşlenmek ve denize girmek isteyeceksiniz. Ailenizle de vakit geçirebileceğiniz Erdek’te sabahları deniz kum güneş üçlüsüyle buluşabilir akşamları ise seçtiğiniz Erdek Otellerinden herhangi birinde konforlu bir konaklama yaşayabilirsiniz.

 

Marmara Denizinin en temiz en güzel denizine ve sahilline sahiptir. Özellikle İstanbul gibi birçok ile  yakınlığından dolayı haftasonları da oldukça kalabalık olan Erdek en kalabalık ve cıvıl cıvıl dönemini yaz aylarında yaşamaktadır. Haziran-Temmuz-Ağustos aylarında en kalabalık olduğu aylardır.

Yaz aylarında doluluğunu göz önüne alarak Erdek Otellerinde önceden rezervasyon yaptırmanızda fayda olacaktır. Erken rezervasyon ile seçeceğiniz konforlu Erdek Otellerinden birinde konaklayabilirsiniz.

Fakat istediğiniz her an ve yılın her anı Erdek Otellerinde konaklayabilirsiniz. Yaz bir başka kış ise başka güzeldir.

Erdek Otellerinin fiyatları genellikle her bütçeye hitap etmektedir fakat yaz aylarından artan talep ve yoğun ilgi görmesinden dolayı fiyatlardan artış görülebilmektedir. Seçeceğiniz Erdek Otellerinin sunduğu olanaklara ve gideceğiniz mevsime göre de değişkenlik gösteren fiyatlar en yoğun dönemini yaz aylarında yaşadığı için fiyatlarda artış da yaz aylarında görülebilmektedir.

Seneden seneye değişebilen fiyatlarda 2017 Erdek Otelleri fiyatlarında da değişiklik görülebilmektedir.

Erdek Otelleri herşey dahil ve Erdek otelleri 5 yıldızlı şeçenekleri bulunmakta ve bu Erdek Otelleri fiyatları genellikle bulundukları konuma göre değişebilmektedir.

Erdek’in merkezinde yer alan Erdek Otellerinin haricinde daha küçük samimi bir konaklama istiyorsanız butik otellere, pansiyonlara ve apart otellere de göz gezdirebilirsiniz.

Erdek merkezde bulunan kafe, restoran ve birbirinden farklı kıyafet ve takı dükkanlarının bulunduğu sokaklarından kendinize veya sevdiklerine hediye alabilir ve eğlence mekanlarında harika vakit geçirebilirsiniz.

 

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox