Avşa Otelleri

Balıkesir iline bağlı Marmara sınırlarında yer almakta olan Avşa ulaşım açısında oldukça kolay bir beldedir. Birçok yere yakınlığı ve ekonomik açıdan cezbedici olmasından dolayı her sene binlerce turistin ilgisini çekmesi dolayısıyla tatil tercihlerinden olmaktadır. Şarapçılığı ve şaraplarıyla ünlü olan Avşa Adası İstanbul dan arabanız ile ve ya deniz otobüsü ile de ulaşabilirsiniz. Avşa Adasında bulunan Avşa Otelleri konaklama bakımından merkeze ve denize oldukça yakın olup misafirlerine tüm ihtiyaçlarını karşıma konusunda kaliteli otellerden oluşmaktadır.

Turizm Avşa Adası açısından en önemli ekonomik etkinliktir. Bu yüzden ada da yaz mevsimlerinden nüfus artışı en yüksek seviyeye çıkmaktadır. Yazlar sıcak kışları ise yağışlı mevsime sahiptir. Avşa Otelleri yaklaşık 18-25  oda ile hizmet veren otellerden oluşmaktadır.

Adada çok fazla yeşil ormanlık görünüm hakim değildir, Adanın güneyi yeşil görünüme sahiptir. Ada turizm dışında üzüm bağlarından elde edilen Şarap ile de ünlü ve üretimi halk tarafından yapılmaktadır.

Avşa Adasında gezmek isterseniz Erdek gibi yakın bölgeleri ziyaret edebilir ve ya adanın merkezinde dolaşabilirsiniz.

 

Avşa Otelleri genellikle çoğunluğu denize sıfır konumda yer aldıklarından dolayı tertemiz denizine ulaşım çok kolaydır. Böylece hem vakit kaybetmemiş olursunuz hem de merkeze ve denize yakın konumlanmış Avşa Otellerinde konaklamış olursunuz.

Avşa Otelleri herşey dahil ve ya Avşa Adası Otelleri 5 yıldızlı dahilinde olmak üzere her bütçeye hitap edebilen seçeneklere sahip otellerden oluşmaktadır. Avşa da istediğiniz türde otel bulabilirsiniz.

Avşa Otelleri misafirlerine sundukları hizmetler içerisinde oda sabah kahvaltısı ve klima gibi misafirlerin kaliteli şekilde konaklamasını amaçlayan hizmetler yer almaktadır. Deniz kum güneş üçlüsünün buluştuğu Avşa Adasında dilediğiniz gibi güneşlenebilir denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Avşa Adasının diğer bir adı da Türkeli adasıdır. Avşa Adasının çevresinde yer alan diğer adalar ise şunlardır; Etkinlik Adası, Kapıdağ Yarımadası, Koyun Adası ve Marmara Adaları yer almaktadır. Adayla ilgili en bilinen özelliklerden biri ise Avşa Adasının alçak görünümlü bir ada olmasıdır. Bilinen en yüksek tepesi ise Aliler Tepesidir. Ada kayalık görünümden oluşmaktadır.

Avşa Adası Otel fiyatları 2017 yılında diğer yıllara göre ufak bir artış göstermektedir. Otellerin fiyatları bulundukları konuma göre de değişiklik gösterebilmektedir sundukları hizmete göre de değişiklik gösterebilmektedirler. Avşa Otelleri Pansiyon ve Avşa apart türündeki konaklamalarda otellere göre daha uygun fiyat aralığına sahip olabilmektedir.

Avşa Adası pansiyon fiyatları günlük olarak kişi başı 30 – 60 tl arasında değişmektedir.

Avşa Otelleri herşey dahil ve 5 yıldızlı otellerin misafirlerine verdikleri hizmetler arasında geniş açık yüzme havuzu, klima, tv ve özel banyo gibi olanakları yer almaktadır.

 

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox