Kemer Otelleri

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya iline bağlı 40 kilometre uzaklıkta yer alan Antalya’nın sahil şeridinde bulunan Kemer eskiden küçük bir köy iken şimdiler de ise önemli tatil merkezlerinden biri haline gelmiştir. Her sene yerli ve yabancı özellikle Rus turistlerin uğrak tatil bölgesi haline gelmiştir. Gerek doğası gerekse tarihi ile görülmeye değer tatil beldelerimizden biri haline gelmiş olan Kemer Antalya’nın en çok ziyaret edilen bölgelerindendir. Kemer Otellerinde konaklama fırsatlarını yakalamak için önceden bakmanızı tavsiye ederiz. Her bütçeye hitap edebilen Kemer Otelleri sizlere birçok fırsat sunmaktadır. Kemer Otellerinde genellikle çocuklarınızın eğlenebileceği aquaparklar, sizlerin vakit geçirebileceğiniz geniş havuzları, birbirinden farklı hatta dünya mutfağından lezzetlerin ve yöresel lezzetlerin yer aldığı açık büfesi ile geniş seçenekler sunmaktadır.

Antalya da gezilip görülecek yerler arasında yer alan Göynük Kanyonu Göynük merkezine 15 km uzaklığında ve safari tutkunlarının uğrak noktalarından biridir. Göynük Kanyonunda safari turları düzenlenmektedir.

Beldibi görülmesi gereken ve konaklama açısından küçük büyük birçok otelin bulduğu bölgelerden birisidir. Görülmesi gereken yerlerinden Tekirova ise çam ağaçlarının ve yüzyıllık çınar ağaçlarının bulunduğu harika doğasında meyve bahçelerini görmeniz ve gezmeniz mümkün olan doğal bölgelerden sadece bir tanesidir. Caretta carettalarıyla yani kaplumbağalarıyla meşhur olan Olmypos gerek tarihi gerekse doğasıyla dikkat çekmektedir. 25 metre yüksekliğindeki Kaya sığınakları ise görülmesi gereken başka yerlerden birisidir. Kemer yolunun 40 km sinde Obaköy mevkinde yer alan Beldibi Mağarası adeta doğal bir sığınak biçimindedir. Ayrıca Tahtalı Dağı ve Chimera Kemerin görülmeye değer güzelliklerinden sadece birkaçıdır.

Özellikle gece hayatının oldukça gelişmiş olduğu Kemer de restoranlarda ve ya konakladığınız Kemer Otellerinde akşam yemeğinizi yedikten sonra uğrayabileceğiniz bir çok mekan bulunmaktadır. Buralarda canlı müzik dinleyebilir ve ya gece kulüplerin de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Kemer de bulunan birbirinden gelişmiş sokaklarında yürürken kendinize veya sevdiklerinize hediyeler alabileceğiniz geniş yelpazede ürünleri bulunan dükkanlarıyla siz tatil severleri beklemektedir. Kemer Otellerinde yaz sezonu gelmeden rezervasyonlarınızı yaptırmanız her açıdan daha faydalı olacaktır. Kemer otellerinin fiyatları otel mevkisi ve sunduğu çeşitlilikler bakımından değişiklik göstermektedir. Şimdiden keyifli tatiller dileriz.

 

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox