Kaş Otelleri

Antalya ilçesine bağlı ve Antalyaya 168 km uzaklıkta bulunan Akdeniz iklimine hakim, doğasıyla havasıyla tarihi ve kültürüyle görülmesi gereken bir tatil cenneti Kaş. Doğal güzellikleriyle yerli ve yabancı tüm turistlerin ilgisini çekmektedir. Her sene özellikle yaz aylarında turist akınına uğrayan, yeryüzündeki doğal güzellikleriyle sizi büyüleyen Kaş bir balıkçı kasabasıdır. Burada yaşayan insanlar geçimleri genellikle balıkçılıkla sağlamaktadırlar. Yunan adalarına yakınlığıyla bilinen Kaş özellikle Yunan adası Meis’e 2 km uzaklığında bulunmaktadır. Adeta Antalya’nın gizli kalmış cennetidir. Kaş Otelleri merkez bulunmakta olup istediğiniz zevke göre seçenekler de bulabilirsiniz. İsterseniz Kaş butik otellerinde isterseniz apart otelde ve ya bir pansiyonda konaklama imkanına sahipsiniz.

Her yıl Kaş’a ülkemizden ve dünyanın dört bir yanından yerli ve yabancı turistler iyi vakit geçirmek ve deniz kum güneş üçlüsüyle buluşmak için Kaş’a gelip burada konaklamayı tercih ediyorlar. Gün içinde yüzüp enerji harcadıktan sonra Kaş Otellerinin restoranında bulunan birbirinden leziz ve hatta yöresel yiyeceklerin afiyetle tadına bakabilirsiniz. Yöresel lezzetlerinin sunulduğu Kaş Otellerinde açık büfe, kahvaltı ve akşam yemekleri damak tadınızı yükseltecek niteliktedir.

 

Kaş Otellerinin hemen hemen hepsinin misafirlerine sundukları hizmetler arasında doğayla iç içe bahçeleri, geniş yüzme havuzları, yöresel lezzetleriyle bezenmiş restoranı, tv, klima ve tabi ki wireless’ı yer almaktadır. Kaş Otellerinin geneli çocuklu ailelere hitap etmektedirler. Otellerde isterseniz güneşlenebilir isterseniz denizin keyfini çıkartabilirsiniz. Kaş Otellerinde Türk ve dünya mutfağından enfes lezzetler sizleri beklemektedir.

Her geçen sene gittikçe gelişmekte olan Kaş seneden seneye artan yerli ve yabancı turistleri ağırlamak amacıyla konaklama için otel sayısı da artmaktadır. Kaş merkezde bulunan Kaş Otellerinde her şey dahil tarzında otel az sayıda bulunmaktadır. Bunlar genelde konaklama, sabah kahvaltı, tam pansiyon ve yarım pansiyon şeklindedirler. Kaş merkezin yanısıra Çukurbağ Yarımadasında da Kaş Otelleri bulunmaktadır. Burada bulunan Kaş Otelleri genelde Kaş’ın en pahalı otelleri arasında yer almaktadır. Kaş Otelleri 5 yıldızlı lüks otellerde bulabilirsiniz.

Kaş’ta yer alan Plajlar ise Büyük Çakıl Plajı ve Küçük Çakıl Plajıdır. Bu geniş plajlarda deniz kum ve güneşin tanını çıkarıp harika vakit geçirebilirsiniz. Yazın sıcağından bunalıp kendinizi serin sularına atmak isteyeceksiniz.

Kaş’ta genellikle Haziran – Temmuz – Ağustos aylarında sezon denilen zaman olduğundan dolayı Kaş Otellerinin en yoğun dönemler yaz dönemleridir. Bu dönemlerde Kaş Otellerinde 1-2 gün öncesinde yer bulabilmeniz pek mümkün olamayabileceği için erken rezervasyon yaparak kolaylıkla yer bulabilirsiniz. Şimdiden Kaşta keyifli ve huzurlu tatiller dileriz.

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox