Sapanca Otelleri

İstanbul’a yakın mesafede oluşu şehrin kalabalığından gürültüsünden ve stresinden bir günlük bile olsa uzaklaşmak isteyenlerin kaçamak olarak gittikleri Sapanca en çok tercih edilen ve memnun kalınan yerlerden biridir. Sapanca gölünü duymayanınız yoktur sanırız. Yemyeşil doğası mis gibi havası ve muhteşem güzellikteki gölü ile görülmeye değer yerlerdendir Sapanca. Sıra sıra dizili olan Sapanca Otellerinde konaklama ayarlayabilir doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Adeta kartpostal hissi veren bu harika manzaralı Sapanca Gölünün etrafında gezintiye çıkabilirsiniz ve bu esnada  fotoğraf makinenizi yanınızda bulundurmanızı ve eşsiz manzarayı yakalamanızı tavsiye ederiz. Göl civarında bulunan Sapanca gölü otellerinde konaklayabilirsiniz.

Sapanca da gezebileceğiniz alternatiflerde bulunmaktadır. Doğanın içinde yer alan isterseniz temiz bol oksijenli havada yürüyüş yapabileceğiniz ve restoranların da bulunduğu Kırkpınar Sahilinde güzel vakit geçirebilmeniz mümkün.

Görenin bir kez daha gitme istediği ve serpme kahvaltısı ile meşhur olan Maşukiye Sapanca da en önemli ve gezilecek yerler arasındadır.

Sapanca da yapabileceğiniz aktiviteler  gölün etrafında oksijeni içinize çekerek yürüyüş yapabilir gölde kanoya binebilir hatta çevrede kiralayabileceğiniz bisiklet ile göl etrafında gezintiye çıkabilirsiniz.

Özellikle kış aylarında inanılmaz doğa harikasıyla adeta görsel şölen sunan Kartepe kış sporlarını sevenlerin ve kış tatilinden vazgeçemeyenlerin Sapanca da gelip de uğramadan dönmedikleri yerlerden biridir. Ayrıca Kartepe de konaklamak isterseniz bölgedeki Sapanca Otellerinde konaklayabilirsiniz.

Sapanca Otelleri genellikle merkez de ve Sapanca gölüne çok yakında bulunmalarından dolayı oldukça tercih edilmektedirler. Sapanca Otellerinin fiyatları otellerin sundukları hizmete ve odalarının göl manzaralı olup olmadığına göre de değişiklik gösterebilmektedir.

Yeni evlenmiş olan çiftler için balayı niteliğinde balayı suitlerininde yer aldığı Sapanca Otelleri konforlu ve manzaralı odaları ile lüks niteliğinde konaklama imkanını yakalayabilirsiniz.

Lüks niteğindeki Sapanca Otelleri odalarında manzaralı oda seçeneği, jakuzi ve ya duş banyolu odaları, wifi, tv ve klima ile siz misafirlerine konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Sapanca Otellerinin mutfağından gözleme ve acuka gibi yörenin kendine has lezzetlerini tadabilirsiniz. Ayrıca mangal yapabileceğiniz bölgelerin bulunduğu Sapanca da aileniz ve kendinize mangal keyfi yaşatabilirsiniz.

Özellikle sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez tatil bölgelerinden biri olan Sapanca da doluluk oranını düşünerek seçeceğiniz Sapanca Otellerinden birinde erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Sapanca butik oteller, Sapanca pansiyon ve birbirinde güzel doğayla iç içe hissedebileceğiniz Sapanca bungalov evlerinde de konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz.

Eğer göl manzaralı bir oda da konaklamayı tercih ederseniz fiyatlarda fark olması yüksek bir ihtimaldir. Fakat manzara bu değeri sonuna kadar haketmektedir. Her bütçeye hitap edebilen Sapanca Otellerinde uygun bütçe de konaklamayı tercih edenler için apart oteller de bulunmaktadır.

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox